Ach!Blog

blog osobisty Tomasza Achtelika

Kalendarium: 02 lutego

Kalendarium: 02 lutego

0
(0)

2007
Słynna para, Kylie Minogue i francuski aktor Olivier Martinez, poinformowała o swoim rozstaniu. W oficjalnym oświadczeniu Kylie i Olivier zapewnili o wzajemnej przyjaźni i wspólnej decyzji o zakończeniu 4-letniego związku.

2005
Rodzina, przyjaciele muzycy i tłumy fanów pożegnały w Katowicach klawiszowca słynnego zespołu Dżem, Pawła Bergera, który 27 stycznia zginął w wypadku samochodowym. Do tragedii doszło na autostradzie A4 w Jaworznie, kiedy zespół wracał z koncertu w Rzeszowie.

2004
Na świat przyszedł Tyler, syn niemieckiej wokalistki Sarah Connor oraz byłego członka boysbandu Natural, Marca Terenziego.

2003
John Houston, ojciec słynnej wokalistki Whitney Houston, zmarł z powodu zatrzymania akcji serca. Houston już od dłuższego czasu miał problemy z sercem, chorował także na cukrzycę. Słynny menedżer teatralny miał 82 lata.

1979
Zmarł Sid Vicious z punkowego zespołu Sex Pistols. Miał 21 lat. Koroner za przyczynę śmierci uznał ostre zatrucie wstrzykniętymi narkotykami.

Jess z grupy No Angels – foto z okładki solowego singla artystki
1977
We Frankfurcie nad Menem urodziła się Jessica „Jess” Wahls, niemiecka piosenkarka, jedna z piątki dziewcząt tworzących niegdyś grupę No Angels.

1977
W miejscowości Barranquilla urodziła się kolumbijska wokalistka pop Shakira. Jej pełne imię i nazwisko to Shakira Isabel Mebarak Ripoll.

1973
Keith Emerson, klawiszowiec grupy Emerson, Lake & Palmer, odniósł kontuzję dłoni podczas koncertu w San Francisco. Powodem wypadku był błąd specjalistów od efektów specjalnych i przedwczesna detonacja… fortepianu.

1948
W Los Angeles urodził się Al McKay, gitarzysta grupy Earth, Wind and Fire.

1942
W Anglii urodził się Graham Nash, członek grup Crosby, Stills & Nash oraz The Hollies.

Podoba Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdkę i zagłosuj

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nie oceniano.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *