Ach!Blog

blog osobisty Tomasza Achtelika

Kalendarium: 25 stycznia

Kalendarium: 25 stycznia

0
(0)

2009
Podczas koncertu metalowej grupy Slipknot w Bluffs (Iowa), jeden z fanów – 29-letni Cory Nikels – miał atak serca. Nikels został pośpiesznie przewieziony do szpitala. Lekarzom nie udało się jednak uratować życia mężczyzny.

2009
Po raz trzeci na antenie Programu III Polskiego Radia odbył się koncert łódzkiej grupy Coma.

2003
Billy Joel, słynny amerykański wokalista i kompozytor, uległ wypadkowi samochodowemu, na Long Island niedaleko Nowego Jorku. Billy Joel wypadł z trasy i uderzył w drzewo. W samochodzie nie było więcej osób. Artysta został przewieziony do szpitala. Obrażenia okazały się na szczęście niegroźne.

2001
W Palm Beach na Florydzie, Celine Dion, 32-letnia kanadyjska wokalistka, urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopczyk otrzymał imiona Rene Charles.

1998
Victoria Adams z grupy Spice Girls i angielski piłkarz David Beckham ogłosili informację o swych zaręczynach.

1994
Michael Jackson zawarł ugodę z oskarżającym go o molestowanie chłopcem, wypłacając mu wielomilionowe odszkodowanie. Prawnik artysty oświadczył, że decyzja załatwienia sprawy poza sądem w żadnym razie nie stanowi przyznania się do winy.

1981
W Nowym Jorku urodziła się Alicia Keys, wokalistka soulowa, która porównywana jest do legendarnej amerykańskiej artystki – Roberty Flack.

1963
Urodził się Kostek Yoriadis, klawiszowiec i producent, wokalista grupy Human. Nagrywał także z zespołami: Izrael, Papa Dance, Maanam, Lady Pank.

1958
Urodził się Gary Brian Tibbs, gitarzysta basowy między innymi The Vibrators i Roxy Music.

1956
W Birmingham urodził się Andy Cox, muzyk brytyjskich grup The English Beat i Fine Young Cannibals.

1954
W Indianapolis urodził się Richard Finch, basista, kompozytor, inżynier dźwięku, członek amerykańskiego zespołu KC and the Sunshine Band.

Podoba Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdkę i zagłosuj

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nie oceniano.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *