Ach!Blog

blog osobisty Tomasza Achtelika

Kalendarium: 28 stycznia

Kalendarium: 28 stycznia

0
(0)

2009
Paul Stanley, wokalista grupy KISS ponownie został ojcem. Rockman i jego żona Erin powitali na świecie córeczkę. „Armia Kiss powiększyła się o nową księżniczkę, która nazywa się Sarah Brianna” – powiedział 57-letni artysta. Mała Sarah jest drugim dzieckiem pary, która pobrała się w 2005 roku.

2005
Zmarł Jim Capaldi, legendarny perkusista grupy Traffic – kompozytor i autor tekstów. Miał 60 lat. Śmierć zastała muzyka w londyńskiej klinice. Capaldi cierpiał na raka żołądka.

1993
Wytwórnia Geffen Records złożyła w Sądzie Najwyższym w Los Angeles pozew przeciwko Donowi Henleyowi, domagając się co najmniej 30 milionów dolarów odszkodowania za złamanie warunków kontraktu i wydania Henleyowi zakazu pracy dla innej wytwórni. Geffen twierdziła, że artysta nie dostarczył albumów zakontraktowanych w umowie z 1988 roku.

1991
Gloria Estefan wystąpiła na żywo po raz pierwszy od czasu wypadku autobusowego, w którym doznała poważnych obrażeń kręgosłupa.

1985
Ponad 40 wykonawców amerykańskich spotkało się, by nagrać singiel firmowany nazwą USA For Africa i zatytułowany „We Are The World”. Dochody zasiliły fundusze organizacji Live Aid i zostały przeznaczone na pomoc dla głodujących w Etiopii.

1980
W Jamestown w stanie Nowy Jork urodził się Nick Carter, wokalista boysbandu Backstreet Boys.

1968
W Nowym Jorku urodził się DJ Muggs (naprawdę nazywa się Lawrence Muggerud), członek grupy Cypres Hill.

1968
W Halifaksie w Nowej Szkocji urodziła się kanadyjska wokalistka rockowa Sarah McLachlan.

Podoba Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdkę i zagłosuj

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nie oceniano.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *