Ach!Blog

blog osobisty Tomasza Achtelika

Kalendarium: 31 marca

Kalendarium: 31 marca

0
(0)

2009
Gdański sąd rejonowy ukarał naganą wokalistę zespołu Lady Pank, Janusza Panasewicza, za to, że podczas koncertu, który odbył się w czerwcu 2007 roku w Pruszczu Gdańskim, wulgarnie odzywał się do publiczności. Sąd zdecydował również, że wokalista ma zapłacić 100 zł zryczałtowanych kosztów postępowania sądowego.

2006
Kielecka prokuratura oskarżyła fana zespołu Depeche Mode o nielegalne skopiowanie i rozpowszechnienie utworu „Precious” tej grupy przed premierą. Oskarżony wnioskował o dobrowolne poddanie się karze i zgodził się na proponowany przez prokuraturę jej wymiar – 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i tysiąc zł grzywny. Sąd zdecyduje, czy przychylić się do tego wniosku.

1995
Selena, największa gwiazda muzyki Tejano (teksańczyków pochodzenia meksykańskiego), zginęła zastrzelona przez byłą szefową własnego fanklubu.

1994
Piosenkarka Madonna była gościem telewizyjnego programu The Late Show with David Letterman. Emisja skończyła się skandalem: artystka wkroczyła na scenę trzymając w ręce swą bieliznę, w rozmowie nie stroniła od wulgaryzmów i aluzji seksualnych, a na koniec odmówiła opuszczenia studia.

1986
Zmarł O’Kelly Isley, wokalista zespołu wokalnego The Isley Brothers.

Jimi Hendrix
1967
Podczas koncertu w Londynie Jimi Hendrix po raz pierwszy w karierze spalił na scenie gitarę.

1964
Urodziła się Nikki Harris, wokalistka zespołu Snap!.

1959
Urodził się Angus Young, współzałożyciel i gitarzysta kultowego zespołu AC/DC.

1952
Urodził Michael Munzing, współtwórca i mózg niemieckiej tanecznej grupy Snap!.

1935
W Los Angeles urodził się Herb Alpert, amerykański trębacz i kompozytor, współzałożyciel wytwórni A&M; Records, lider zespołu Tijuana Brass.

Podoba Ci się ten post?

Kliknij w gwiazdkę i zagłosuj

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nie oceniano.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *